V neděli se už po čtvrté konala sousedská slavnost Zažít město jinak a my jsme byli opět u toho! Bohatý oficiální program jsme doplnili o řadu aktivit pro děti i dospělé a také počasí vyšlo tentokrát na jedničku. Atmosféru sousedského setkání v Berouně dokresluje video a bohatá fotogalerie a my děkujeme všem kolegům i Berounčanům, kteří za námi dorazili.

U stánku Nadace Tipsport si během celého odpoledne mohli zájemci vyzkoušet chůzi na chůdách, nazdobit perníky, projet se na speciálním cargo kole od našich partnerů Nextbike, objevit svůj hudební talent při bubnovacím workshopu nebo se dozvědět novinky z naší školy VIA Beroun. U dětí jednoznačně zvítězilo malování na obličej. Představili jsme také část naší výstavy, věnované proměnám veřejného prostoru, Skrze město Beroun.

Zažít město jinak se koná vždy třetí víkend v září na desítkách míst po celém Česku. Cílem je alespoň na krátkou dobu proměnit ulice, chodníky nebo jiné volné plochy na místa příjemnější pro život. Berounské setkání zaštituje Městská knihovna a kavárna Jiná káva, naše Nadace Tipsport pak každoročně pomáhá s organizací.