Zaměstnanci Tipsportu slavili Valentýn

Svátek zamilovaných se ukázal jako skvělá příležitost poděkovat zaměstnancům Tipsportu, že přispívají do Zaměstnaneckého solidárního fondu (ZSF) a zároveň připomenout, jak jim nebo jejich kolegům může fond pomoci. Díky všem, kdo na valentýnský brunch dorazili. Fotky z celé akce najdete na konci článku.

V zaplněné budově IT Nadace Tipsport prezentovala koncept ZSF. U jeho zrodu stála tehdy Dáša Veselá, ředitelka divize holdingového provozu. Impulsem pro ni byl příběh jedné mladé kolegyně z pobočky, která vážnému onemocnění podlehla dříve, než jí Tipsport mohl finančně pomoci.

Tentokrát ale nešlo tolik o to získat nové přispěvatele do fondu, jako spíš připomenout, v jakých případech mohou zaměstnanci fond využít.

A Markéta Světlíková z komunikačního týmu zmínila i několik konkrétních příběhů, kdy ZSF zasáhl: pomoc kolegyni, které diagnostikovali rakovinu, ​​pomoc kolegyni, které tornádo na jižní Moravě poničilo dům nebo podpora kolegyně, která přišla ze dne na den o bydlení​​​​​​​Jednomu z kolegů jsme přispěli na terapii pro syna. Z fondu jsme pomohli celkovou částkou 1 443 300 Kč.