Právě jsme vypsali milionový grant pro neziskovky na Berounsku

Vyhlásili jsme grant „Pomoc neziskovkám na Berounsku 2021“. Rozdělíme 1.000.000 korun formou grantové výzvy určené neziskovým organizacím, které vykonávají veřejně prospěšnou činnost v oblasti zdravotní a sociální péče, vzdělávání, kultury, ekologie nebo humanitární a charitativní činnost v regionu Berounsko. Pokud o nějakém takovém spolku nebo sdružení víte, dejte jim vědět, ať tuhle dobrou zprávu neprošvihnou!

Cílem grantu je i tento rok pomoci berounským neziskovým organizacím. Tím spíš, že v této době všichni znovu čelíme složité situaci způsobené pandemií covid-19: „Když jsme minulý rok vypsali grantovou pomoc neziskovým organizacím na Berounsku, tak jsme doufali, že půjde o jednorázovou covid pomoc a v dalším roce už o pandemii neuslyšíme. Realita však ukazuje, že tomu tak není, a proto jsme tady, abychom opět pomohli. Moc si vážíme práce, kterou tyto organizace na Berounsku dělají,“ řekla Lucia Štefánková, ředitelka naší nadace.

Na Berounsku jsme doma a tak tento grant směřujeme právě sem.


Grant „Pomoc neziskovkám na Berounsku 2021 v kostce

Datum vyhlášení výzvy: 18. 11. 2021

Datum ukončení příjmu žádostí: 2. 12. 2021

Udělení finančního daru: do 22. 12. 2021

Celková částka k rozdělení: 1 000 000 Kč

Minimální částka: 10 000 Kč

Maximální částka: 50 000 Kč (výjimečně je možné udělit částku až do 100 000 Kč)

Pomoc pro desítky organizací

Žádat nás o podporu můžou neziskové organizace působící na Berounsku. V rámci této výzvy nabízíme podporu ve výši od deseti do padesáti tisíc, ve výjimečných případech i sto tisíc korun. Z milionového grantu tedy může získat podporu několik desítek organizací. Žádosti přijímáme do 2. 12. 2021 a podporu rozdělíme ještě v prosinci.

Jak se přihlásit

Pro přihlášení je potřeba nám poslat formulář žádosti a všechny potřebné dokumenty. Kompletní pravidla grantové výzvy a také formulář žádosti jsou po dobu příjmu přihlášek ke stažení tady. Těšíme se, až nám dáte vědět, jak vám můžou peníze z této výzvy pomoci. Pokud víte o organizaci která by podporu využila, neváhejte s nimi tuto výzvu sdílet.