Pozvánka: Přijďte na den otevřených dveří do Via Beroun

Dubnové zápisy do škol se blíží. A proto jestli máte doma předškolačku nebo předškoláka, zbystřete. Už tento čtvrtek 23. února se koná Den otevřených dveří ZŠ Via Beroun. Je to ideální příležitost nakouknout do školy a zjistit, na jakých principech funguje.

Základní škola Via Beroun otevírá první třídu a přípravný předškolní ročník. Ten je ve škole unikátní tím, že polovinu času stráví děti pod vedením rodilých mluvčí angličtiny.

​​​​​​​Do you speak English?

„Anglický jazyk je přirozenou součástí života školy a pro děti je dvojjazyčné prostředí běžné od první třídy,“ vysvětluje Monika Molová, ředitelka školy. „S anglickým učitelem komunikují nejen při vyučování, ale také při volnočasových aktivitách, neformální komunikaci anebo o přestávkách.“

Rodinná atmosféra

„Na prvním stupni je ve třídě maximálně šestnáct žáků, na druhém stupni to pak bude dvacet žáků ve třídě,“ doplňuje ředitelka školy. „To nám umožňuje individuální přístup a zároveň vytvoření rodinné atmosféry ve třídě a ve škole.“

Kdy a kde?

Den otevřených dveří se koná ve čtvrtek 23. února od 14 hodinv budově školy (Okružní 1404, Beroun). Na setkání se těší celý pedagogický sbor, který  rád odpoví na všechny vaše otázky.