Kdo dostane zaměstnanecký grant? Zaměstnanci vybrali 6 statečných!

Do zaměstnaneckého grantového programu mohl každý ze zaměstnanců skupiny Tipsport doporučit neziskovku, na jejímž chodu se aktivně podílí a získat pro ni až 30.000 korun. Rozhodnutí, které to budou, bylo na všech zaměstnancích skupiny Tipsport. Výsledky zaměstnaneckého hlasování jsou tu! 

Na firemním intranetu byly k dispozici medailonky přihlášených organizací a jejich projektů. Hlasovaly stovky tipsporťáků z celé republiky. Je čas odhalit, jaké projekty v neziskovkách, ve kterých se aktivně zapojují zaměstnanci Tipsportu, díky jejich hlasům podpoříme.

„Sme veľmi radi, že tento nový grant pre našich zamestnancov vzbudil veľký záujem u kolegov a hlasovalo ich 316. Gratulujeme víťazom a veríme, že v ďalšom kole, ktoré bude na podzim, obdržíme ešte viac prihlášok. Tešíme sa na ďalšie skvelé príklady dobrovoľníckej činnosti,“ vzkazuje přihlášeným, hlasujícím i všem ostatním kolegům Lucia Štefánková, ředitelka Nadace Tipsport.

To, že se zúčastnilo 316 kolegů z ústředí i poboček znamená, že pestré dobročinné projekty tipsporťáci podpořili 948 hlasy. Nadace Tipsport vyplatí grantovou podporu šesti projektům s nejvíce hlasy. Konec napínání, tady jsou vítězné organizace.

Klub nemocných cystickou fibrózou, z.s.

Útulek pro psy Borovno – Storgé z.s.

Nadační fond Přístav naděje

Pionýrská skupina Pětka Trubská – Pionýr, z.s.

Dobrovolnické centrum Kladno, z. s.

Sbor dobrovolných hasičů Stehelčeves

Šesti vítězným organizacím gratulujeme. Podívejte se, s jakými se přihlásili projekty, jak moc jim kolegové fandili a jak málo chybělo projektům, které tentokrát bohužel neuspěly.

Místo Počet hlasů Projekt
1. 205 Příslušenství k inhalátorům pro nemocné cystickou fibrózou – Klub nemocných cystickou fibrózou, z.s.
2. 182 Podpora provozu útulku pro psy Borovno – Storgé z.s.
3. 162 Baby grabber pro každé miminko do dlaně – Nadační fond Přístav naděje
4. 131 Dětský Pionýrský tábor, Pionýrská skupina Pětka Trubská – Pionýr, z.s.
5. 83 Dobrovolníci pro cizince, kteří k nám přicházejí zejména v souvislosti s válečným konfliktem na Ukrajině – Dobrovolnické centrum Kladno, z. s.
6. 75 Sobě ku cti, bližnímu ku pomoci – Sbor dobrovolných hasičů Stehelčeves
7. 54 Podpora kroužků mládeže, materiál pro mládež – Svaz modelářů České republiky z.s.
8. 32 Revitalizace sportovní stříkačky PS-12 pro hasičský sport – Sbor dobrovolných hasičů Osík
9. 24 Skákací hrad pro děti – Sbor dobrovolných hasičů Ždírec

Šest statečných teď, další kolo na podzim

V tomto kole grantové výzvy si 6 statečných rozdělí rovným dílem 180.000 korun. Tím ale nadační podpora projektů zaměstnanců skupiny Tipsport v letošním roce zdaleka nekončí. Další kolo Grantu statečných Nadace Tipsport vyhlásí už na podzim. Sledujte nás, ať vám nic neunikne!