Hledáme 10 statečných!

K podpoře neziskových organizací a dobrovolnictví motivujeme i naše kolegyně a kolegy. Zaměstnanci Tipsportu mohou získat 50 000 Kč pro neziskovku, s kterou ve volném čase spolupracují. Právě dnes startuje grantová výzva Hledáme 10 statečných.

Když jsme minulý podzim vyhlásili grant Hledáme 6 statečných, zaměstnanci Tipsportu měli příležitost svými hlasy podpořit tři z dvanácti přihlášených dobročinných projektů. Nejvíc hlasů dali organizaci Důstojný odchod (domácí hospic), kterou přihlásil Filip. Coby zkušený grafik pomáhá hospici více než dva roky. Vytvořil pro ně logo a pomáhá s přípravou edukačních materiálů i s celkovou vizuální prezentací organizace. „Jsem rád, že se můžu dobrovolnicky podílet na něčem, co pomáhá a má smysl. Možná i proto, že jde o tak citlivé téma, se této problematice věnuje velmi málo lidí,“ říká Filip.

Půl milionu pro deset neziskovek

V loňské grantové výzvě na jaře a na podzim jsme rozdělili 180 000 korun mezi šest prospěšných projektů. V nové výzvě podpoříme deset organizací celkovou částkou půl milionu korun.

Najdeme 10 statečných i letos?

Opět rádi pomůžeme pomáhat tam, kde to samotní dobrovolníci znají nejlépe. Zaměstnanecký grantový program je zaměřený na podporu neziskovek, na jejichž činnosti se aktivně podílí zaměstnanci skupiny Tipsport. Více informací o této interní grantové výzvě najdete zde.