Podpoříme tyto projekty na Berounsku: Adventní čas v Křižatkách, Hudbou životem (Beroun), Lampionový průvod na Černém vršku (Beroun), Loučení s létem 2023 (Liteň), Obnova turistického místa u Monstranského rybníka v Novém Jáchymově, Oživlá zahrada (Liteň), Pořízení stanu pro pořádání kulturních aktivit v obci Chodouň, Setkání rodáků, občanů a přátel Svinař, Smyslová okružní cesta (Zadní Třebáň), Venkovní čítárna u Hudlické skály, Vylepšení komunitní KafeKáry (Zadní Třebáň), Zřízení pískoviště v obci Měňany.

Děkujeme za všechny žádosti. Nyní je grant uzavřen.

Máte dobrý nápad, ale chybí vám finance na jeho realizaci? Chcete třeba pořídit dětem z vašeho paneláku houpačku, udělat si se sousedy hezké venkovní posezení, zafinancovat kulisy pro vaše ochotnické divadlo nebo koupit kávovar do komunitní kuchyňky? Zkrátka – chcete se zasadit o rozvoj komunitního dění ve vašem sousedství? Jestli ano, my vám s tím pomůžeme! Seznamte se s grantem na podporu komunitního života na Berounsku.

Cílem tohoto grantu Nadace Tipsport je rozvoj vztahů
mezi obyvateli Berounska, zlepšení kvality prostředí, ve kterém lidé žijí, a
podpora rozvoje občanské společnosti.

Úspěšný žadatel o grant získá až 30 000 Kč na svůj projekt.

Časový harmonogram výzvy

Finanční prostředky

V rámci grantové výzvy Dobrý soused: Komunitní život na Berounsku 2023 je k rozdělení: 300 000 Kč.

Finanční rozsah grantové podpory pro
jednoho žadatele je: 10 000 Kč – 30 000
Kč.

Pravidla grantové výzvy

Dobrý soused: Komunitní život na Berounsku 2023

Jak žádat o podporu z grantové výzvy

Žádost je potřeba podat online v systému Grantys na adrese https://www.nadacetipsport.grantys.cz/. Vyberte výzvu Dobrý soused: Komunitní život na Berounsku 2023.

Systém umožňuje uložit už vyplněná pole a vrátit se k žádosti později. Zde si můžete stáhnout podrobný návod pro žadatele v systému Grantys.

Pokud byste v manuálu nenašli potřebnou informaci, kontaktujte technickou podporu systému Grantys na čísle 515 903 115 nebo na e-mailu grantys@nap.cz.

Dokumenty ke stažení

Pokud máte ke grantové výzvě další otázky, ráda vám je zodpoví projektová koordinátorka Martina Piškytlová na martina.piskytlova@tipsport.cz.