Stromy s námi sází i Jaromír Jágr

Dvacet zaměstnanců Tipsportu s námi vyrazilo sázet stromy do vsi Běloky. Ta je u Kladna a tak naše pozvání přijal i Jaromír Jágr, dorazil rovnou z tréninku Rytířů Kladno před důležitou baráží. Bez váhání se  s námi zapojil do obnovy starého višňového sadu.

Jaromíru Jágrovi nedělala výměna hokejky za krumpáč a rýč problém. Zasadil společně s námi višňový stromek a opatřil ho visačkou se svým podpisem. „Nepamatuju si, že bych někdy v minulosti sázel strom. Je to ale důležité, co si budeme povídat,“ prozradil slavný útočník, který bral v mládí manuální práci jako součást tréninku na rodinném hospodářství v nedalekých Hnidousích. „Dá se říct, že jsme doma a sázeli jsme na vlastním. Je to kousek od Kladna. Za tři roky by měl stromek začít plodit, tak se zajedu podívat na výsledek svojí práce,“ dodal majitel extraligových Rytířů.

Jaromír Jágr se do nové výzvy pustil s vervou.

Ten se s Tipsporťáky ochotně vyfotil a rozdal několik rozhovorů novinářům. „Odmítl jen naše pozvání k občerstvení – špekáček na ohni. S tím jsme tak trochu u profesionálního sportovce počítali. Buřty pro Jardu navíc jsme nebrali,“ okomentovala setkání s hvězdou ředitelka Nadace Tipsport Lucia Štefánková.

„Nadaci i všem lidem z Tipsportu přeju, aby dělali stále tak skvělé věci,“ doplnil legendární hokejista.

Ať se višňovce daří!